Новини
PDF Печать E-mail

Відбулось засідання Громадської Ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області

 

На виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010 р. № 990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві,    при Управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці  у Луганській області 13 липня 2018 р. проведено засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці Державного підприємства «Первомайськвугілля» та Публічного акціонерного товариства «Лисичанськвугілля», куди були запрошені представники Державного підприємства «Луганський експертно-технічний центр Держпраці».

Подробнее...
 
PDF Печать E-mail

 

 

Шановні друзі та колеги!

Вітаємо вас з великим

державним святом

– Днем Конституції України!


Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в  ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.


Від усієї душі зичимо вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, вершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!



З повагою колектив ДП “Луганський ЕТЦ”

 
PDF Печать E-mail

ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 5/2018)

У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:

Володимир Терещенко. Нагороди роз’їхалися по Україні! Фінал конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2018»

Дмитро Матвійчук, Олександр Фандєєв. Роман Чернега: «Будь-які труднощі відкривають нові можливості». Інтерв’ю голови Держпраці для нашого журналу

Валентин Медюк. Безпека дітей – на совісті дорослих. Стан безпеки й охорони праці в дитячих оздоровчих закладах Одеської області

Каріна Захарчук. Хочу бути інженером з охорони праці. Учениця 11-го класу з Нововолинська – про обрану професію

Фелікс Тимченко. Бережемо людей – зберігаємо бізнес. Як забезпечити безпеку працівників і безперервність бізнесу в кризових ситуаціях

Сергій Колесник. Небезпечна Україна. Чому заробітчани не повертаються додому

Подробнее...
 
PDF Печать E-mail

 

Увага!

До відома роботодавців, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб

Відділ навчання ДП «ЛУГАНСЬКИЙ ЕКПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ» (далі – ВН ДП «ЛЕТЦ») проводить навчання та організовує перевірку знань з питань охорони праці відповідно до вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 № 15, зареєстрованого в Мін’юсті 15.02.2005 за № 231/10511.

 

Подробнее...
 
PDF Печать E-mail

 

У 2018 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління»

 

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Забезпечення гідних і безпечних умов праці передбачено в Національній доповіді Уряду України «Цілі сталого розвитку: Україна», що була представлена 15 вересня 2017 року. У цьому документі визначено показники досягнення цілей сталого національного розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни.

Подробнее...
 
« ПерваяПредыдущая123СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 3

Locations of visitors to this page